oltraton

اولتراتون

بسیاری از واکنش ها و فعل و انفعالات بدن بوسیله پالس های الکتریکی منشعب شده از مغز به وقوع می پیوندد. این پالس های واکنشی بطور طبیعی از مغز به ارگان های مختلف بدن فرستاده می شود. برنامه های اولتراتون به طور ساده هر کدام از این پالس ها را شبیه سازی کرده و در جهت رنج های مختلفی از نتایج آن را به کار میگیرد که از لاغر سازی، موزون نمودن ماهیچه ها، تمرینات ورزشی، کاهش سلولیت، بالا کشاندن پوست صورت تا خیلی موارد دیگر را در بر می گیرد.

۳۰ جریان مختلف تحریکات موضعی

بر خلاف دستگاه های دیگر (اندام ساز بدن) که تنها همان تکرار یکنواخت با یک سیگنال بدون تغییر را ارائه میدهند، هر برنامه خاص اولتراتون تحریکات موضعی منحصر بفرد دارد که با نیازهای شخصی هر فرد قابل تنظیم و تغییر است.

این فازهای متوالی دستگاه میتواند ارائه دهنده و شبیه ساز فعل و انفعالات مختلف بدن هنگام تمرین باشد که بطور کامل دارای الگوی تغییراتی (عرض، فرکانس، زمانبندی و شدت) پالس می باشد که فراهم آورنده یک درمان مؤثر برای بدنسازی و صورت است. برای دست یابی به این فعالیت های طبیعی و تحریکات عصبی بدن، شرکت اولتراتون با بکارگیری پردازنده های کامپیوتری که کنترل برنامه های دستگاه را عهده دار میشوند، میتوانند بطور اتوماتیک تنظیم و چرخه هر برنامه را با ویژگی خاص فرمان دهند. همانطوری که در یک تمرین عادی گرم سازی ابتدایی و انتهایی سبب آرامش و استراحت ماهیچه ها میشود، این حالت نیز در جلسات دستگاه تعبیه و بکارگیری شده است. ترکیب این درمان بدون زحمت و مفرح توام با رژیم غذایی سالم به شما امکان دستیابی به بهترین نتایج مطلوب را خواهد داد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال زیر را پاسخ دهید *