oltrazed

اولترازد

دستگاه اولترازد دارای تکنولوژی مدرن، به روز و پیشرفته اولتراسوند متمرکز است و در مدت زمان بسیار کوتاه با ایجاد فشار منفی در داخل سلول های چربی و ایجاد حباب های افزایش یابنده در داخل سلول های چربی و عدم تحمل افزایش حجم ایجاد شده در سلول های چربی باعث نابودی و انفجار بدون بازگشت چربی و سلول های چربی در یک جلسه می گردد و چربی های آزاد شده از سلول های نابود شده چربی به حالت مایع در می آید.

دستگاه اولترازد با ایجاد امواج HIFU یا همان امواج اولتراسوند با تمرکز و تراکم بالا باعث تحریک پر قدرت فیبروبلاستها در یک جلسه گردیده و در همان جلسه جراحی، کلاژن سازی و لیفتینگ پر قدرت پوستی آغاز می گردد که نتیجه آن شروع لیفتینگ پوست همزمان با عمل جراحی لاغری و کاهش سایز بیمار می باشد.

ضمناً ULTRA-Z بر خلاف سیستم های اولتراسوند قدیمی که توانایی تنظیم فرکانس و توان خروجی را نداشتند و از امواج عرضی استفاده می کردند توانایی تنظیم فرکانس و قدرت خروجی دستگاه را دارد.

ضمناً امواج ULTRA-Z از نوع طولی با ایمنی بسیار بالا می باشد که فقط باعث تخریب سلول های چربی بدون آسیب به سایر بافت ها می گردد.همچنین ULTRA-Z امواج اولتراسوند تخصصی به ۲صورت مستمر و پالسی تولید می کند که نوع مستمر انرژی بالاتری داشته و برای درمان مناطق بزرگ با سرعت بالا کاربرد دارد.ضمن اینکه نوع ژالسی برای مناطق ظریف و نازک مثل غبغب و یا ۶ تکه کردن شکم کاربرد دارد.

در چه کشورهایی از تکنولوژی پیشرفته اولتراسوند متمرکز تخصصی (ULTRA-Z) استفاده می شود؟

در بیشتر کشورهای جهان از جمله ایالات متحده آمریکا، کانادا، اروپا، آسیا و اقیانوسیه بطور وسیع این تکنولوژی استفاده می شود و در بیشتر کشورهای جهان از جمله ایالات متحده آمریکا جایگزین سیستم های قدیمی از جمله لیزر لیپولیز، ساکشن های قدیمی و کلاسیک و سیستم های اینفرا سونیک لرزشی – ضربه ای شده است.

مزایا: نتایج سریع سرعت بالا لیفتینگ همزمان پوست با عمل جراحی در ۱ جلسه با امواج HIFU قابل اجرا با بی حسی موضعی در مطب از بین رفتن سلول چربی بدون بازگشت نفوذ به مناطق فیبروزه کاربرد در مناطق مختلف بدن، صورت، گونه، بازو ها، پشت، غبغب، شکم، ران ها، باسن، پهلو ها و … قابلیت ایجاد SIX PACK یا شکم شش تکه کاربرد در مناطق ظریف و حساس با پروب های ۱/۲ میلیمتر امولیسیف کردن (مایع کردن) و نابود کردن سلول های چربی بدون آسیب رساندن به سایر بافت ها حداق درد و خونریزی حداقل تورم بهبودی سریع

0 پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال زیر را پاسخ دهید *