teaser_Thermo-Cryolipide_11095

نحوه انجام لاغری موضعی با روش كرايوليپوليز (لاغری موضعی با سرما)

نحوه انجام لاغری موضعی با روش كرايوليپوليز (لاغری موضعی با سرما)

موضع درمان را انتخاب میکنیم. معمولاً ناحيه شكم به دو منطقه اطراف ناف تقسيم مي شود. میتوان افقی یا عمودی سری دستگاه را روی آن منطقه قرار داد. با شروع مکش چربی های بدن بین دو صفحه خنک کننده دستگاه کشیده می شود. احساسی که در بیمار پدیدار می شود فشار و مکش می باشد. مدت زمان کار با دستگاه یک ساعت و یا کمی بیشتر و متناسب با نیاز تعیین می شود.

در دقایق اول کار با دستگاه فشار و سرما حس می شود. این حس به مرور زمان کمرنگ تر می شود. بسیاری از افراد حین درمان به مطالعه می پردازند، با لپ تاپ کار می کنند و یا حتی به خواب میروند!

این روش کاملاً غیر تهاجمی است بنابراین به راحتی بعد از استفاده از دستگاه می توان فوراً به سراغ کارهای روزمره رفت. بعضی افراد پس از درمان قرمزی، کبودی سطحی، حس خارش و یا سوزش، بی حسی و کرختی را در موضع احساس می کنند که این موارد به سرعت رفع می شوند.

بعد از گذشت ۳ هفته از درمان به سرعت تغییرات مشاهده ميشود. بعد از دو ماه نتایج شگفت آوری را شاهد ميشويم. بدن کماکان پروسه دفع چربی را تا ۴ الی ۶ ماه بعد از درمان ادامه می دهد.

نیازی به هیچ گونه قرص و یا مواد مکملی نیست. همچنین احتیاجی به رژیم و نرمش نيست.

کرایولیپولیز دارای تاییدیه FDA برای پهلوها و شکم است و ایمنی و موثر بودن بودن روش درمان نیز به اثبات رسیده است. بعد از جلسه درمان احتیاجی به استراحت نیست اما گاهی بیماران تجربه درد و ناراحتی موقتی را حس می کنند. عوارض جانبی شامل قرمزی، کبودی، ورم، حساسیت به لمس، گرفتگی عضلات، خارش، سوزش و بی حسی است. بی حسی ممکن است تا چند هفته بعد از درمان نیز ادامه داشته باشد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال زیر را پاسخ دهید *