exilis

Exilis

دستگاه Exilis مؤثرترین و پیشرفته ترین سیستم غیرتهاجمی حال حاضر دنیا جهت اصلاح، لیفت و reform اندام ها و قویترین سیستم در درمان شلی افتادگی پوست بدن و لیفت صورت است. با شناخت نحوۀ عملکرد Exilis قطعاً در تمام مواضعی که با افزایش بافت چربی و شلی و افتادگی پوست روبرو هستیم، موجب فرم دهی و برگشت به حالت نرمال خواهد شد.

دراین دستگاه از امواج RF,US همزمان استفاده شده که در هنگام برخورد با نسج هدف، موجب تحریک کلاژن سازی (collagen refill technology) و افزایش انرژی جنبشی و گرمائی در بافت چربی شده و سلولهای چربی آزادشده از طریق سیستم لنفاوی به کبد رسیده و متابولیزه میشوند. این روند موجب کاهش حجم چربی بدن میگردد که اگر همزمان با رژیم غذائی و تحرک فیزیکی بیشتر باشد، میتواند موجب تحلیل سلولیت و حتی کاهش وزن گردد. با این کارائی است که جایزۀ بهترین دستگاه تناسب اندام طی دوسال متوالی ۲۰۱۱ و۲۰۱۲ را در آمریکا اخذ کرده و همچنین در سال ۲۰۱۳ نیز برندۀ جایزۀ بهترین دستگاه Skin tightening در انگلستان شده است.

این دستگاه دارای تأییدیۀ FDA , Medical CE و مجوز وزارت بهداشت و درمان ایران است.

کاربرد دستگاه Exilis

چاقی های موضعی: در نواحی مختلف بدن مانند (بازو- شکم- پهلو- ران- داخل زانو) که در هر منطقه با انرژی خاصی قابل اجراست و بعد از دورۀ درمانی کامل، فرد میتواند از لباسهای با سایز کوچکتر استفاده کند و کاهش سایز درآن منطقه را کاملاً مشاهده کند.
در افتادگی و شلی پوست در نواحی مختلف که همزمان با کاهش وزن یا بعد از زایمان رخ میدهد، بسیار مؤثر است.
مؤثرترین و بی عارضه ترین درمان جهت کاهش غبغب و لیفت پوست صورت است که همزمان با کلاژنسازی سبب سفت شدن و بهبود پوست این ناحیه میگردد.
در بدشکلی های بدن که غالباً بعلت ژنتیک یا فرم زندگی رخ میدهد با اجرای یک دورۀ درمانی کامل، شاهد لیفت و reform در آن ناحیه شده و فرم قابل قبولی میگردد.
در بهبود سلولیت و ناهمواریهای پوستی پس از زایمان یا لیپوساکشن نقش بسزایی دارد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال زیر را پاسخ دهید *